Filtruoti pagal

VAIZDO REGISTRATORIAI

VAIZDO REGISTRATORIAI

Rasta 12 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Vaizdo registratoriai (automobilinės kameros): Užfiksuokite kelionę ir užtikrinkite saugumą kelyje!

Vaizdo registratoriai, taip pat žinomi kaip automobilinės kameros ar važinėjimo registruotuvai, yra kompaktiški prietaisai, skirti automobiliams, siekiant fiksuoti kelionę ir užtikrinti saugumą kelyje. Šie įrenginiai gali būti pritvirtinti prie priekinio stiklo arba kitų automobilio paviršių, ir jie automatiškai įrašo vaizdo medžiagą per visą kelionę. Automobilinės kameros yra populiarios tarp vairuotojų, siekiant gauti įrodymų dėl eismo įvykių, stebėti kelionę arba tiesiog fiksuoti įdomias akimirkas.

Kaip veikia vaizdo registratoriai (automobilinės kameros)?

Automobilinės kameros įrašo vaizdo medžiagą tiesiogiai į įmontuotą atminties kortelę. Jų veikimas pradeda aktyvuotis, kai įjungiamas automobilio uždegimas, ir sustoja, kai automobilio uždegimo sistema išjungiama. Kamera nuolat registruoja vaizdą priekinio stiklo arba kitų kampų kryptimi, kuri yra priklausoma nuo kameros tipo. Dažnai vaizdo registratoriai taip pat turi gerasios kokybės kamerą su didelės raiškos vaizdu ir didelės greičio atminties kortelę, kuri leidžia išsaugoti daugybę vaizdo medžiagos.

Saugumas ir įrodymų rinkimas:

Automobilinės kameros gali būti naudingos įvairiomis situacijomis: Eismo įvykių dokumentavimas: Jos gali būti naudingos kaip įrodymų rinkimo priemonė, kai yra nepatogumų ar avarijų eismo metu. Nedeklaruotos avarijos: Vaizdo registratoriai gali užfiksuoti neplanuotas avarijas ar priešingos pusės kaltę, suteikiant vairuotojui geresnę poziciją ginčijantis dėl neaiškių avarijų. Vairavimo įpročių stebėjimas: Kamerų įrašai gali padėti stebėti vairuotojo elgesį ir vairavimo įpročius. Saugumo užtikrinimas: Jų naudojimas taip pat gali prisidėti prie saugumo ir prevencijos, kadangi vairuotojai yra atsargesni, žinantys, kad jų veiksmai yra fiksuojami.

Įvairios funkcijos:

Šiuolaikiškos automobilinės kameros dažnai turi daugybę funkcijų, tokių kaip: Gerasios kokybės vaizdo įrašymas: Aukštos raiškos vaizdo įrašymas užtikrina, kad vaizdo medžiaga yra aiški ir detali. Judėjimo jutiklis: Automatinis įrašymo pradžios ir sustabdymas, kai yra pastebėti judesiai aplinkui. Naktinis matymas: Galimybė užfiksuoti vaizdą ir tamsiu paros metu. GPS modulis: Įrašo kelionės duomenis, tokius kaip greitis, laikas ir geografinė padėtis.