Filtruoti pagal

KAMEROS SU SIM KORTELE

KAMEROS SU SIM KORTELE

Rasta 79 prekės(-ių).

Rodoma 1-48 iš 79 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Vaizdo stebėjimo kameros, kurios naudoja SIM korteles, yra puikus inovacinis sprendimas, leidžiantis prijungti kameras prie mobiliojo ryšio tinklo ir perduoti duomenis net jei nėra tradicinio interneto ryšio. Šis sprendimas ypač tinka lauko sąlygoms, o derinant su saulės baterija, kameros tampa dar autonomiškesnės.

Lauko kameros su SIM kortele

Privalumai

Mobilumas: Kameros gali būti diegiamos bet kur, kur yra mobiliojo ryšio tinklo aprėptis, nepriklausomai nuo Wi-Fi ryšio buvimo. Pranešimai realiu laiku: Gavus judesio ar kitokio tipo signalą, vartotojas gali gauti pranešimą tiesiai į savo mobilųjį telefoną. Nuotolinis stebėjimas: Galimybė peržiūrėti gyvą vaizdą ar archyvą per mobilųjį įrenginį.

Trūkumai

Mėnesinės išlaidos: Reikia mokėti už duomenų perdavimo paslaugas mobiliojo ryšio operatoriui. Ryšio problemos: Kai kuriuose regionuose gali būti prastas mobiliojo ryšio signalas.

Apsaugos kameros su SIM kortele

Didinama saugumo zonų aprėptis

Tokie kameros modeliai yra idealūs sprendimai didelėms teritorijoms, tokiose kaip sandėliai, ūkiai ar gamyklos, kur gali būti problematiška užtikrinti nuolatinį interneto ryšį.

Pranešimai apie incidentus

Jei kamera su SIM kortele aptinka įsilaužimą, ji gali nedelsiant pranešti savininkui ar saugumo tarnybai.

Kameros su SIM kortele ir saulės baterija

Autonominis veikimas

Saulės baterija suteikia kameroj galimybę veikti ilgiau, nereikalaujant nuolatinio maitinimo iš elektros tinklo.

Ekologiškas sprendimas

Naudojant saulės energiją, sumažinama elektros energijos sąnauda ir padedama apsaugoti aplinką.

Privalumai

Tvarumas: Kameros su saulės baterija gali veikti ilgiau lauko sąlygomis, net jei prastėja oras. Mažesnės išlaidos: Ilgainiui, naudojant saulės energiją, galima sutaupyti mokant už elektros energiją.

Trūkumai

Pradinės išlaidos: Kameros su saulės baterijomis gali būti brangesnės nei įprastos kameros. Priklausomumas nuo orų: Jei ilgiau nei savaite truks be saulės šviesos, kamera gali netekti maitinimo. Apibendrinant, kameros su SIM kortele suteikia daug privalumų, ypač lauko sąlygoms, ir derinant su saulės baterija, tampa dar efektyvesnės ir autonominės. Tačiau svarbu įvertinti savo poreikius ir galimas išlaidas, kad rastumėte geriausią sprendimą savo situacijai.