Filtruoti pagal

Mini kameros

Mini kameros

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Mini kameros, dėl savo kompaktiško dydžio, yra neįkainojamas įrankis įvairiems stebėjimo tikslams. Jos gali būti integruotos į daugelį kasdienių daiktų, o tai leidžia jas naudoti įvairiose situacijose.

Slaptos mini kameros

Apie slaptąsias mini kameras

Slaptosios mini kameros yra sukurtos taip, kad jas būtų sunku pastebėti. Jos dažnai būna įtaisos, tokiose kaip laikrodžiai, raktai, ar net drabužiai.

Privalumai

Diskretiškumas: Dėl mažo dydžio ir dizaino, jos yra beveik nepastebimos. Mobiliumas: Dėl savo kompaktiško dydžio, jas lengva nešiotis ir įrengti beveik bet kur.

Wifi mini kameros

Kaip veikia?

Šios kameros per Wi-Fi siunčia vaizdo įrašą tiesiogiai į jūsų išmanųjį telefoną, kompiuterį ar kitą prietaisą.

Privalumai

Nuotolinė prieiga: Galite stebėti vaizdą realiuoju laiku, net būdami kitame mieste ar šalyje. Pranešimai: Kai kurios kameros gali siųsti jums pranešimus apie judesį ar kitus aptiktus įvykius.

Šnipinėjimo kameros

Kuo jos skiriasi?

Šnipinėjimo kameros yra sukurtos tam, kad būtų galima stebėti asmenis ar objektus be jų žinios. Jos gali būti ne tik mini dydžio, bet ir turėti pažangias funkcijas, pavyzdžiui, naktinį matymą.

Privalumai

Tikslumas: Dėl aukštos raiškos ir specialių funkcijų galima stebėti objektus labai detalizuotai. Saugumas: Šnipinėjimo kameros gali padėti stebėti potencialiai pavojingas situacijas saugiu atstumu.

Apibendrinimas

Mini kameros yra puikus sprendimas, kai reikia diskrečios stebėsenos. Nors jos yra mažos, jų galimybės yra tikrai įspūdingos. Vis dėlto, svarbu naudoti jas atsakingai ir laikytis privatumo bei teisinės apsaugos standartų.