Filtruoti pagal

WIFI KAMEROS

WIFI KAMEROS

Rasta 64 prekės(-ių).

Rodoma 1-48 iš 64 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Wifi kameros lauko sąlygoms tapo populiarus pasirinkimas dėl jų lankstumo ir galimybės lengvai prisijungti prie namų tinklo. Šiuolaikinės lauko Wi-Fi kameros turi daugybę funkcijų, kurios padeda užtikrinti optimalų namų ar teritorijos saugumą.

Automatiškai sukinėjama lauko WiFi kamera

Funkcijos ir privalumai

Platus vaizdo kampas: Dėl sukinėjimosi funkcijos kamera gali stebėti didesnę teritoriją. Nuotolinis valdymas: Vartotojas gali nuotoliniu būdu keisti kameros kryptį per programėlę ar naršyklės sąsają. Automatinis sekimas: Kai kurios kameros gali automatiškai sekti judantį objektą.

Trūkumai

Didesnės išlaidos: Sukinėjimosi funkcija gali padaryti kameras brangesnėmis. Mechaninis nusidėvėjimas: Dažnas mechaninio sukinėjimosi naudojimas gali greičiau nusidėvėti kamerą.

Wi-Fi lauko kamera su judėsio jutikliu ir naktiniu rėžimu

Funkcijos ir privalumai

Pranešimai apie judėjimą: Gavus signalą apie judesį, kamera gali išsiųsti pranešimą vartotojui. Aukšta kokybė tamsiu metu: Naktinis režimas leidžia kamerai registruoti aukštos kokybės vaizdą net esant minimaliam apšvietimui. Didinama saugumo efektyvumas: Judėsio jutiklis kartu su naktiniu režimu užtikrina, kad kamera bus aktyvuota tik reikiamu metu, sutaupant energiją ir atminties resursus.

Trūkumai

Klaidingi pranešimai: Kartais vėjas, gyvūnai ar kitos smulkios priežastys gali sukelti klaidingus judėjimo pranešimus. Aukštesnė kaina: Sudėtingesnė technologija gali kainuoti daugiau.

Wi Fi kameros su baterija

Funkcijos ir privalumai

Mobilumas: Galimybė įrengti kamerą bet kurioje vietoje, net ten, kur nėra elektros šaltinio. Ekonomiškumas: Kai kurios baterijomis maitinamos kameros gali veikti keletą mėnesių be pakrovimo. Greitas montavimas: Nebereikia vargti su laidais ar elektros jungtimis.

Trūkumai

Baterijos tarnavimo laikotarpis: Laikui bėgant, baterija gali prarasti talpą ir reikėti dažniau krauti ar keisti. Ribotas veikimo laikas: Nuolatinė vaizdo transliacija gali greitai išnaudoti bateriją. Apibendrinant, šiuolaikinės lauko Wi-Fi kameros suteikia vartotojams daugybę funkcijų ir privalumų, leidžiančių užtikrinti efektyvų ir patikimą namų ar teritorijos saugumą. Tačiau prieš perkant yra svarbu įvertinti visus privalumus, trūkumus ir savo poreikius.