ĮRANGOS KOMPLEKTAI

ĮRANGOS KOMPLEKTAI

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šioje kategorijoje galite išsirinkti vaizdo stebėjimo kamerų komplektus už patrauklią kainą, kuriuos be vargo galite įsirengti patys. Vaizdo stebėjimo komplektai susideda iš: vaizdo stebėjimo kamerų, vaizdo įrašymo įrenginio ir netgi paruoštų jungiamųjų laidų. Esant reikalui galime sukomplektuoti sistemą pagal Jūsų poreikius (keisti kameras, kabelių ilgį ir pan.). Getsafe.lt siūlo vaizdo stebėjimo kamerų montavimo ir vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo paslaugas. Įrengsime Jūsų pasirinktą vaizdo stebėjimo sistemą, bet kuriame Lietuvos mieste! 

Kas yra vaizdo kamerų komplektai

Šiuolaikinės vaizdo kameros yra ne tik populiarios stebėjimo ir saugumo priemonės, bet ir galingi įrankiai medžioklėje, žvejyboje, laukinėje gamtoje ar tiesiog norint stebėti gyvūnų elgesį. Medžiotojams vaizdo kameros suteikia galimybę sekti gyvūnų migracijas, patikrinti potencialius medžioklės teritorijos taškus ir iš anksto nustatyti optimalius laiko taškus medžioklei. Taip pat, vaizdo kameros gali būti naudingos žvejams, norintiems nustatyti tinkamą žvejybos vietą. Vaizdo kamerų komplektai yra itin populiariu, nes suteikia visas reikiamas priemones stebėjimui ir jokios papildomos įrangos nereikia. Komplektai dažniausiai apima kameras, montavimo priedus, laikiklius, baterijas ir talpinimo kortelę.

Vaizdo stebėjimo kamerų komplektai

Vaizdo stebėjimo kamerų komplektai yra populiarus įrankis stebėti namus, verslą, gamyklas, žemės ūkio veiklas ir kitus objektus. Tokių komplektų privalumas yra tai, kad jie apima visas reikalingas priemones stebėjimo sistemai, įskaitant kameras, įrašymo įrenginius, laidus ir kitus priedus. Vienas iš pagrindinių privalumų, naudojant kamerų komplektą, yra gebėjimas apimti didelius plotus. Daugelis komplektų turi daugiau nei vieną kamerą, kurių kiekis priklauso nuo komplekto dydžio. Tai leidžia stebėti ne tik didelius plotus, bet ir stebėti kelias kameras iš vienoje vietovėje. Kitas svarbus privalumas yra galimybė stebėti savo namus, verslą ar kitus objektus nuotoliniu būdu. Dauguma kamerų komplektų turi įmontuotas funkcijas, kurios leidžia stebėti kameras tiesiogiai savo telefone ar kompiuteryje. Tai ypač patogu, jei turite daugiau nei vieną stebimą vietą, kuriose reikia nuolatinio stebėjimo.

Wifi kamerų komplektas

Wi-Fi kamerų komplektai yra viena iš pažangiausių ir patogiausių būdų stebėti bet kokias vietas be jokių laidų ar kabelių. Šie komplektai yra ypač patogūs namuose, ofisuose, parduotuvėse, sandėliuose ir kitose vietose, kuriose reikia stebėti aplinką. Vienas iš didžiausių WiFi kamerų komplektų privalumų yra lengva diegimo procedūra. Jie gali būti greitai ir lengvai įrengti be specialių įrankių ar techninės kompetencijos. Visas instaliavimo procesas gali būti atliktas per kelias minutes, o savarankiško diegimo galimybės leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Kitas didelis privalumas yra galimybė valdyti ir matyti kameras per mobiliuosius įrenginius. Naudojantis mobiliaja programėle, vartotojai gali matyti tiesioginį vaizdą iš kameros ir valdyti ją iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje yra interneto ryšys. Tai leidžia patikrinti namą ar ofisą iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. Be to, WiFi kamerų komplektai dažnai turi kokybę ir rezoliuciją, kurios yra aukštesnės nei tradicinės analoginės kameros. Dėl aukštos rezoliucijos vaizdas yra aiškesnis ir geresnis, o tai leidžia efektyviau stebėti ir saugoti vertingus vaizdus.

Ar verta pirkti wifi kameras?

WiFi kameras yra populiarus pasirinkimas daugeliui žmonių, norinčių stebėti savo namus, vaikus, augintinius ar verslo patalpas nuotoliniu būdu. Taigi, verta apsvarstyti šias kameras kaip galimybę, bet reikia atkreipti dėmesį į keletą faktorių: Kaina: WiFi kameros gali būti brangesnės nei tradicinės kameros, todėl reikia nuspręsti, ar jų funkcijos ir patogumas verti investicijos. Funkcijos: WiFi kameros gali turėti įvairias funkcijas, tokius kaip judesio jutiklius, garso apdorojimo funkcijas, naktinio matymo režimus ir kt. Taigi, prieš perkant reikia pasirinkti kameras, turinčias būtent tuos reikiamus funkcijas. Saugumas: WiFi kameros gali būti saugios, jei laikomasi saugumo rekomendacijų, tokias kaip stiprių slaptažodžių naudojimas, duomenų šifravimas ir reguliarus atnaujinimų atlikimas. Taigi, reikia pasirinkti kameras, kurių saugumo funkcijos patenka į jūsų poreikius.