Uovision Glory Compact LTE

279,99 EUR
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 11.92€
„UOVision“ „Cloud“ ir „App“ pagrindu sukurtas kameras galima lengvai valdyti per nemokamą programą ir (arba) interneto portalą.

Tai reiškia, kad jūs visiškai valdote savo kamera ir nuotraukas, ​​kad ir kur būtumėte.

Kiekis

Reikia konsultacijos ar nepavyksta užsisakyti? Skambinkite telefonu +37064600839

Papildomi priedai:

Atminties kortelės

Atminties kortelė SanDisk SDHC 16 GB C10

Atminties kortelė SanDisk SDHC 16 GB C10

15,99 EUR
Atminties kortelė SanDisk SDHC 32 GB C10

Atminties kortelė SanDisk SDHC 32 GB C10

20,99 EUR

Maitinimo šaltiniai

6V akumuliatorius 12Ah

6V akumuliatorius 12Ah

21,99 EUR
6V akumuliatorius 5Ah

6V akumuliatorius 5Ah

12,99 EUR
AA elementai - baterijos 1.5V 10vnt

AA elementai - baterijos 1.5V 10vnt

5,99 EUR
AA įkraunamos baterijos PALO 3000mAh, Ni-Mh, 2200mAh, 1.2V, 4 vnt.

AA įkraunamos baterijos PALO 3000mAh, Ni-Mh, 2200mAh, 1.2V, 4 vnt.

10,99 EUR
Maitinimo laidas kamerai 6/12V

Maitinimo laidas kamerai 6/12V

6,99 EUR
Pakrovėjas Akumuliatoriams 6V/12V 1.2-80Ah 1A

Pakrovėjas Akumuliatoriams 6V/12V 1.2-80Ah 1A

22,99 EUR
PALO Elementų pakrovėjas 4x AA, AAA

PALO Elementų pakrovėjas 4x AA, AAA

17,99 EUR

Debesų kamerų pranašumai, palyginti su „tradiciniais modeliais“, yra šie:

• Labai lengva pradėti naudotis.
• Visi vaizdai ir vaizdo įrašai yra surenkami nemokamoje „APP“ ir internetiniame portale.
• Prie kiekvienos paskyros galima pridėti neribotą kiekį fotoaparatų.
• Galima sukurti iki 12 svečių paskyrų ir 12 kamerų. Puikiai tinka medžioklės komandoms ir asociacijoms, vyriausybės departamentams, vietos valdžios institucijoms ir įmonėms ir kt.

• Siunčia didelės raiškos vaizdus ir vaizdo įrašus į debesų serveri.

Programa greitai gauna nuotraukų ir vaizdo įrašų informaciją iš jūsų kameros ir pateikia labai gerą kameros nustatymų apžvalgą, optimaliai struktūrizuodama vaizdus, ​​neatsižvelgiant į tai, kiek kamerų naudojate. Jūs turite pilną prieigą prie kameros nuotraukų ir vaizdo įrašų ir galite pakeisti bet kokius nustatymus, kad ir kur būtumėte. Diegimas taip pat paprastas - kamera automatiškai prisijungia prie operatoriaus tinklo ir greitai prisijungia prie programos!

Nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė:

„Uovision Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ užtikrina labai aukštos kokybes nuotraukas bei vaizdo įrašus, nepaisant to, ar tai diena, ar naktis. Kamera galima nustatyti šiomis raiškomis: 3MP, 5MP, 8MP, 10MP, 12MP ir 20MP. Kamerą galima nustatyti, kad aptikimo metu padarytu 1–10 nuotraukų iš eilės. Vaizdo kokybė reguliuojama trimis skirtingomis skiriamosiomis gebomis: 1080P („Full HD“) arba 720P ir VGA, visi trys - su garso įrašymu (jei norite, garso įrašymą galima išjungti).
Naktį kamera daro nespalvotas nuotraukas. Fotoaparate yra naujai sukurta IR blykstė „High Power LED“ (juoda IR), suteikianti kur kas sklandesnį šviesos srautą nei anksčiau, esant maždaug 15 metrų nuotoliui.

Fotoaparato scenos / scenos režimas:

„Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ turi nuotraukų funkciją, vadinamą „Camera Scene / Scene mode“, kuri yra visiškai unikali šio tipo kamerose! Praktiškai ši funkcija reiškia, kad fotografuodami galite optimizuoti atsižvelgdami į norimo fotografuoti motyvo ar objekto tipą, kad pasiektumėte dar geresnį rezultatą.
Žemiau galite sužinoti, ką fotoaparatas veikia skirtingais scenos režimais:

Automatinis:
Šis režimas tinka daugumai programų, todėl rekomenduojame pradėti nuo to kaip numatytąjį režimą. Automatiniu režimu fotoaparatas fotografuoja 8MP raiška dieną, o 3MP - naktį.

Uždaryti objektą:
Ši parinktis tinka, jei nuotraukos objektų diapazonas bus ne didesnis kaip 5 metrai. IR blykstė yra optimizuota.

Mobilus objektas:
Ši parinktis skirta greitai judantiems objektams, kad sumažėtų judesio neryškumas.

Stacionarūs objektai:
Šiuo scenos režimu kamera turės gana ilgą suveikimo greitį, kad būtų sukurtas ryškesnis vaizdas nei „įprasta“. Objektas, kurį reikia fotografuoti šioje vietoje, turi būti gana nejudantis.

Vytis nuotrauką:
Kamera leidžia PIR / judesio jutiklį suaktyvinti iki 3 kartų per 15 sekundžių, neribojant PIR intervalo.

Siuntimo funkcionalumas:

Kamera perduoda vaizdus ir vaizdo įrašus per 4G tinklą.„Uovision Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ vaizdo įrašų ir vaizdo įrašų, siunčiamų MMS ar el. Paštu, vaizdų kokybė yra neabejotinai geriausia, nuotraukos yra 3264x2448 raiškos (vaizdo įrašą galima siųsti tik el. Pašto adresu). Kamera taip pat gali siųsti aukštos raiškos vaizdo įrašus į el. Paštą 1080P HD raiška (10 sekundžių) su labai geros kokybės garso įrašymu. Jei norite ilgesnių vaizdo įrašų, su mažesne raiška vaizdo įrašas gali būti iki 20 sekundžių. Tada vaizdo įrašą galima atidaryti daugumoje išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. (.MOV formatas)Vaizdas ar vaizdo įrašas siunčiami iškart po to, kai kamera jį nufotografuoja. Jei norite, galite laisvai apriboti kamera, kad ji siųstu tik tam tikrą skaičių nuotraukų per dieną, nuo 1 iki neriboto.Kartu su vaizdu gausite informaciją apie nuotraukos padarymo datą ir laiką, temperatūrą, baterijos stiprumą, mėnulio fazę, signalo stiprumą (GSM) ir SD kortelės (atminties kortelės) būseną.Vaizdus galima siųsti į 4 skirtingus el.paštus. Vaizdo įrašus galima siųsti tik el. Paštu dėl didelio failo dydžio, todėl dėl tos pačios priežasties rekomenduojame įterpti tik vieną el. Pašto gavėją, jei kamerą ketinama naudoti daugiausia vaizdo įrašams.„Uovision Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ turi moderniausią GSM modulį ir labai greitai perduoda vaizdus net tada, kai ryšio priėmimas nėra optimalus. Kamera automatiškai persijungia tarp 2- ir 3G tinklų, kad surastų geriausią priimtinumą. Tai padidina nuotraukos / vaizdo įrašo siuntimo tikimybę.


Laiko intervalas, valandos ir judėjimas:

Tai yra funkcija, optimizuojanti kameros stebėjimo galimybes, o UOVision yra unikalus tuo, kad gali šias tris funkcijas derinti vienu metu.
„Time Lapse“ yra funkcija, kuri fotografuoja nustatytu laiko intervalu. Pavyzdžiui, jei nustatysite kameros „Time Lapse“ funkciją 8 valandoms, kamera fotografuos / darys vaizdo įrašus kas 8 valandas, neatsižvelgdama į tai, ar prieš kamerą yra judesys, ar ne. Tai labai išmani funkcija, jei norite stebėti termometrą savo namuose ar sodo namelyje, patikrinti kameros būseną arba stebėti tam tikrą daiktą ar funkciją. Galima naudojimo sritis yra labai plati. Šią funkciją, žinoma, galima derinti su PIR / judesio jutikliu ir (arba) su laikmačiu.
Laikmatis leidžia jums nuspręsti, kuriomis dienomis ir kada kameros judesio jutiklis turėtų būti aktyvus. „Glory Compact LTE“ vienintelė rinkoje turi vadinamąsias savaitės valandas, kad kiekvieną savaitės dieną pirmadienį – penktadienį galėtumėte nustatyti 2 skirtingus laikus. Tai yra labai naudinga funkcija stebint, pavyzdžiui, darbo vietą, ir ją galima derinti su „Time Lapse“ funkcija.

Judesio jutiklis ir atsako laikas:

„Uovision Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ yra pažangiausias jutiklis su plačia aptikimo sritimi, pritaikyta kameros matymo kampui. Kameros judesio jutiklis turi didelį nuotolį ir didelį jautrumą, jį galima nustatyti 3 skirtingais režimais: Žemas, Automatinis ir Aukštas. „Glory Compact LTE“ reaguoja per 0,4 sekundės (kitais režimais - 1,2 sekundės ir 0,9 sekundės). Funkciją galima derinti su „Laikmačiu“ ir „Time Lapse“.


Nuotolinis valdymas:

Naudodamiesi „APP“ ar interneto portalu galite lengvai valdyti / keisti kameros nustatymus. Įjungus nuotolinio valdymo funkciją, fotoaparatas sunaudoja daug daugiau energijos, nes yra prisijungęs prie interneto. Funkcija gali būti nustatyta kaip aktyvi nuo kas pusvalandžio iki 24 valandų per parą.
Rekomenduojame naudoti išorinį maitinimą, jei dažnai naudojate šią funkciją.

Funkcijų, kurias galima pakeisti, pasirinkimas:

►Prašykite kameros nufotografuoti ar padaryti vaizdo įrašą ir nusiųsti jį jums

►Įjunkite / išjunkite kameros siuntimo funkciją.

►Perjunkite nuotraukų ir vaizdo režimus

►Blykstės stiprumas

►Raiškos keitimas

„LinckEazi“ yra nemokama paslauga. Programa atsisiunčiama per „Google Play“ („Android“) arba „App Store“ („iOS“). Jei norite naudotis interneto portalu, jį rasite čia: https://www.linckeazi.com

Meniu:

„UOVision“ turi lengvai suprantama meniu, įskaitant vaizdo piktogramas.

SD atminties kortelė:

Kad kamera veiktų, reikia naudoti SDHC korteles.

Kamera išsaugo visas nuotraukas ir vaizdo įrašus atminties kortelėje. Jei nenorite asmeniškai formatuoti atminties kortelę, galite naudotis funkcija „perrašyti“. Tai reiškia, kad kai atminties kortelė bus pilna, kamera automatiškai perrašo seniausią failą (funkciją galima pasirinkti: įjungti / išjungti) ). Kamera palaiko 2–32 GB dydžio SDHC atminties korteles, nors rekomenduojame 16 GB ar daugiau.

Maitinimo šaltinis:

„Uovision Glory Compact LTE (4G) 20MP Cloud“ talpina 8 AA baterijų, todėl rekomenduojame naudoti ličio baterijas, nes jos nepraranda talpos esant šaltai temperatūrai ir jų tarnavimo laikas yra ilgesnis. Kamera taip pat galima maitinti naudojant 6 voltų išorinę maitinimą kartu su UOVision maitinimo kabeliu arba 220 voltų kintamosios srovės adapteriu.

Montavimas:

Kamera lengvai galima montuoti su pridedamu diržu ant medžio ar stulpelio. Sieninius laikiklius galima įsigyti kaip priedą - naudodami sieninius laikiklius galite lengviau rasti tinkamą kameros nustatymo kampą.

Reikalingi priedai:

• SDHC kortelė (atminties kortelė) ir 8x AA baterijos
• SIM kortelė (Lietuvos operatoriu), kad kamera galėtų siųsti vaizdus ir vaizdo įrašus.
• Išorinė antena, kur prastas priėmimas.

Techninė specifikacija:

Vaizdo skiriamoji geba: pasirenkama, 20MP, 12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP
IR blykstė: didelės galios šviesos diodas (nematomas), reguliuojamas dviem režimais: 50% ir 100%
Vaizdo raiška: HD kokybės 1080P arba 720P
Atminties kortelės lizdas: SD / SDHC nuo 2 GB iki 32 GB
PIR / judesio jutiklis: multizona, 105 laipsnių kampas.
PIR / judesio jautrumas: reguliuojamas, žemas, automatinis, didelis
Atsakymo laikas: nuo 0,4 sekundės
Svoris: 495 gramai (be baterijų)
PIR intervalas: galima pasirinkti nuo 0 sekundžių iki 60 minučių (perduodant rekomenduojama mažiausiai 1 minutė / imtuvas)
„Time Lapse“: Taip - galima nustatyti nuo 5 sek. Iki 55 sek. Arba nuo 1 min. Iki 55 min. Arba 1 val. - kas 24 valandas.
Paveikslų serija: 1–10 vaizdų
Vaizdo įrašo trukmė: 5–60 sekundžių
Maitinimo šaltinis: Baterijos, 4xAA, 8xAA ir išorinis maitinimo lizdas.
Energijos suvartojimas: Siunčiama maždaug 800–1200 nuotraukų su 8 ličio baterijų (taikoma, kai SMS / APP valdymo funkcija išjungta)
Saugus ryšys: Taip, SSL, TLS, SSL / TLS
Palaiko šiuos tinklus: 4G, WCDMA, 900 / 2100MHz GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 MHz.
IP reitingas: 54
Trikojo sriegis: Taip, kameros apačioje
Dydis: 140x87x55mm
Išėjimai: USB, 6V DC
Darbinė temperatūra: -30c - + 60c

Suderinama su „Windows“.
Patvirtinti CE, FCC ir RoHS.